головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 11/2007 
Персонал № 11/2007
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсЗвернення редакційної колегії до читачів та авторів «Персоналу»

Шановні читачі та автори «Персоналу»!

Редакційна колегія, колектив журналу «Персонал» щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. Бажаємо в наступному році міцного здоров'я, доброго гумору, оптимістичного настрою, щоб вдача йшла з Вами поруч в особистому житті і службовій кар'єрі.

Редакція повідомляє, що через незалежні від неї обставини в 2008 році журнал виходитиме чотири рази на рік (щоквартально), але більшим обсягом (у такому вигляді, який Ви бачите перед собою). «Персонал» збереже свою концепцію: управління персоналом, менеджмент, економіка і політика теми актуальні і невичерпні. На сторінках журналу як завжди будуть публікуватися найновіші матеріали з теорії й практики управління персоналом, практичної психології кадрового менеджменту, правових розробок кадрової роботи, а також політичні, економічні статті, аналітичні розвідки про державотворчу розбудову незалежної України.

Журнал надає сторінки вітчизняним та іноземним ученим і практикам, політикам й економістам, викладачам і студентам для висвітлення проблем в галузі менеджменту і бізнесу, філософії управління, соціології й психології.

Увазі читачів також пропонуємо популярні тести, дайджест, книжкові огляди, пізнавальні, релігійні та полемічні матеріали.

Журнал «Персонал» тамуватиме спрагу знань сучасної молоді, керівників усіх вікових категорій, підприємців, менеджерів різних рангів, які бажають поглибити свої економічні, психологічні та соціологічні знання.

Спеціалісти й бакалаври, магістри й докторанти, кандидати й доктори наук! Редакція запрошує Вас до співробітництва!

Нехай усім щастить!

Редакційна колегія журналу «ПЕРСОНАЛ»передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту