головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 4/2007 
Персонал № 4/2007
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







Новини Академії

Явище світової культури

Шевченко — це код нації, а в його «Кобзарі» закодовані самі генетичні основи нашої духовності, невичерпний її потенціал. Кожен, хто вживеться у світ образів «Кобзаря», осягне його глибини, відчує: книгу цю написала людина, яка по крутизнах життя піднеслась до вершин мудрості, на верхогір'я людського духу.

До 192-ої річниці з дня народження українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся конкурс читців творів великого поета.

Традиційний конкурс допомагає молодим людям пізнавати поезію глибоко національного поета та української культури. Адже кожен українець, де б він не жив на землі, знає це ім'я. Та й переважній більшості освічених людей у світі воно також відоме. Усі визнають Тараса Шевченка пророком української нації, у творах якого на повний голос звучить зігріте великою любов'ю до людей, пройняте гнівом до всього антилюдяного полум'яне слово геніального сина України.

У духовній історії України Шевченко посів виняткове місце. Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити. Його «Кобзар» започаткував новий етап у розвитку української літератури і мови, а його живописна і граверська творчість стала визначним явищем не тільки українського, а й світового мистецтва.

Навколо події відчувався неабиякий ажіотаж, зала була вщент заповнена студентами Академії, шанувальниками та поціновувачами творчості Великого Кобзаря. Членами журі були заступник директора Інституту лінгвістики, поет Анатолій Славута-Логвиненко, професор МАУП, поет Дмитро Кривенко та викладач Економіко-право-вого технікуму при Академії Галина Бойченко, котрі й визначили переможців з-поміж 20 конкурсантів: п'яте місце виборола студентка Економіко-правового технікуму Сніжана Нетудихата, четверте місце дісталось Олексію Кузьменку, студенту ЕПТ, третє місце, за підсумками конкурсу, посіла студентка Інституту міжнародних відносин ім. Аверроеса Валерія Михо, друге місце — студентка Інституту лінгвістики ім. Н. Мандели Ірина Разгонова. Переможницею конкурсу читців поезії Тараса Шевченка стала студентка Економіко-правового технікуму Олександра Смета-ненко.

За сприяння управління національно-патріотичного виховання Академії студенти та працівники МАУП мали також змогу відвідати Державний музей Т. Г. Шевченка та здійснити незабутню подорож по шевченківських місцях, до міста Ка-нева на Тарасову гору.

Жіноча врода світу нагорода

У столичному Палаці мистецтв відбулося справжнє свято молодості та жіночої краси, най-рейтинговіший серед усіх масових заходів Міжрегіональної Академії управління персоналом, «Студентська красуня МАУП-2007», у якому змагаються демонструючи інтелект, вишуканість, силу, привабливість, вправність, манери поведінки, дотепність, артистизм та вміння причаровувати серця, симпатичні і впевненні в собі студентки Академії.

Усі учасниці попередньо пройшли відбірковий етап у Всеукраїнському та Президентському університетах МАУП, визначивши дванадцять найдостойніших, яким і судилося поборотися за звання найвродливішої.

Зала була вщент заповнена студентами молодших та старших курсів, батьками та друзями кон-курсанток, які палко підтримували своїх фавориток. У такій святковій та пройнятій боротьбою атмосфері, члени журі — ректор Академії Микола Головатий, перший проректор МАУП Володимир Яровой, проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Валерій Захожай, проректор МАУП з регіональної роботи Людмила Гурч, завідуюча вокальним відділенням музичного училища імені Глієра Катерина Мамчур та Ольга Атаєва, заступник директора модного дому «Юнона», котрий вже традиційно забезпечує конкурсанток вечірніми сукнями, а також кандидат в майстри спорту, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів артистів бального танцю Андрій Колесник, головний майстер віражу проекту «Візаж-студії» при компанії «Фаберлік» Наталія Петренко, президент Всеукраїнської асоціації студентів Віталій Пелипенко та співачка, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Вєста Камєнєва — проявляли доброзичливість та об'єктивність.

Приємно зазначити, що всі без винятку учасниці ретельно підготувалися та з усією відповідальністю поставилися до змагання. Впродовж усього вечора поміж дівчат відчувалася висока конкуренція в боротьбі за підкорення сердець журі та глядачів дійства.

У першому конкурсі «Візитка рідного краю», справжнє захоплення викликали костюми сту-денток-красунь — справжні витвори дизайнерського мистецтва одягу. Втім, феєрія на цьому не закінчилась: танці, співи, декламування поетичних творів, театралізовані виступи — артистизм учасниць просто полонив глядачів.

Кожна дівчина продемонструвала здібності з хореографії, пластики та вокальні можливості, а також підкреслила винахідливість і власну оригінальність у постановці театральних сцен у конкурсі «Весняні фантазії».

Не залишив байдужих до жіночої краси найочі-куваніший, серед чоловічої частини залу, конкурс «Пляжний сезон». Зала вибухнула сплеском емоцій та оваціями, коли конкурсантки вишукано проходили сценою у купальниках з пляжними аксесуарами під мелодійний музичний супровід.

Феєричний вечір закінчувався парадом вечірніх суконь. Ус і з присутніх насолоджувались неповторним шармом дівчат, сяючими усмішками та блиском очей.

Конкурсантки цього вечора зробили усе можливе, щоб поставити журі перед нелегким вибором. В очікуванні остаточних результатів — зала завмерла. Нарешті голова журі, ректор Академії Микола Головатий, у властивому лише йому виваженому тоні, оголосив переможниць цьогорічного конкурсу краси: у номінації «Панна вишуканість МАУП» перемогла Оксана Циганчук, титулу «Панна артистичність» удостоїлась Стелла Гусейнова, Яна Анісімова виборола титул «Панна симпатій журі», Галині Унгурей дісталося звання «Панна елегантність», Юлія Кричильська з Рівного стала найкращою, на думку глядачів, тому справедливо отримала звання «Панна глядацьких симпатій», представниця славного княжого міста Лева Оксана Іванюк перемогла у номінації «Панна досконалість», Ірина Русна з Чернівців виборола, у нелегкій боротьбі, звання «Панна загадковість», титул «Панна модель» дістався Надії Сте-паненко. ІІІ місце за підсумками змагань посіла одеситка Яна Павлій, ІІ місце виборола студентка Дніпропетровського МАУП Ганна Кононенко. Переможницею конкурсу «Студентська красуня МАУП 2007» стала киянка Катерина Гурдіна.

Усі члени журі подякували учасникам за подароване свято та побажали дівчатам творчих звершень, наснаги та успіхів у навчанні.

Такі свята об'єднують студентство, формують звичаї та традиції Академії, додають натхнення і бажання вчитися, спілкуватися і насолоджуватися молодістю, підкорювати нові вершини та відкривати в собі творчі можливості.

Особиста безпека людини

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася науково-практична конференція «Особиста безпека людини як складова національної безпеки України», яка була організована Навчальним центром особистої безпеки людини та національних єдиноборств МАУП.

Привітав учасників конференції проректор з науково-дослідної роботи МАУП Валерій Анто-нюк. Він відзначив актуальність та важливість таких форумів, адже дуже важливо виховувати у молодих людях витримку, повагу до старших, а головне впевненість у собі та в майбутньому.

Про вплив заходів та методів козацького виховання на забезпечення особистої безпеки людини ХХІ століття розповів заступник завідувача кафедри безпеки та військово-козацьких дисциплін Українського Військово-Козацького інституту МАУП Микола Левченко. Перший віце-президент Національної федерації рукопашного бою України, радник з безпеки заступника голови Наглядової Ради МАУП Олександр Гартвич у своїй доповіді звернув увагу на рукопашний бій і довів теоретично і практично, що саме цей вид спорту є складовою особистої безпеки людини.

Цікавою і змістовною була доповідь консультанта зі співпраці України з КНР в галузі економіки, науки і культури Ду Хун Вея, про роль гармонійного розвитку бойових мистецтв у контексті вдосконалення особистості і безпеки суспільства в формуванні глобалізації.

Під час конференції було обговорено проблеми національної безпеки на сучасному етапі розвитку України, питання християнської моралі, меди-ко-біологічних та психологічних аспектів і ролі рукопашного бою в особистій безпеці людини та національній безпеці. Учасники форуму обмінялися досвідом щодо вирішення проблем особистої безпеки на рівні наукових та практичних ініціатив.

Жити у мирі і злагоді

У Міжрегіональній Академії управління персоналом за сприяння заступника директора з міжнародних зв'язків Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин імені Аверроеса Юсеф Нахли, Глава Духовного управління мусульман України, головний муфтій України Тамім Ахмед та викладач Ісламського університету при Духовному управлінні мусульман України шейх Тахір Тахватулін Мінівалієвич зустрілися зі студентами Академії. Арабське слово «муфтій» означає «той, що дає пояснення», тобто знавець шаріату, котрий приймає рішення обов'язкові для всіх правовірних мусульманської общини.

Сьогодні в Україні близько мільйона мусульман із року в рік кількість віруючих ісламу зростає. Муфтій висловив сподівання, що такі зустрічі, які дають правдиві знання про мусульманський світ, сприятимуть взаєморозумінню між народами.

Успіхів вам на шляху до знань!

19 березня відбулося вручення студентських квитків абітурієнтам інститутів Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Привітали 300 першокурсників, найбільшого недержавного ВНЗ в Україні, ректор Академії Микола Головатий та директори інститутів МАУП, вручивши усім присутнім новенькі студентські квитки.

В Академії, у процесі навчання, усі студенти зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання європейського рівня з цілої низки практично-орієнтованих предметів, зокрема фінансовий менеджмент, міжнародні валютно-кредитні та фінансові відносини і банківський менеджмент. Але важливо те, що в Академії студенти навчаться застосовувати набуті знання для досягнення власного та суспільного добробуту.



передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту