головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 7/2006 
Персонал № 7/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсЗВЕРНЕННЯ учасників V Всесвітньої наукової конференції «Діалог цивілізацій чи Четверта світова війна»

Ми, представники наукових установ і навчальних закладів, громадських і політичних організацій, висловлюємо глибоку стурбованість у зв'язку з глобальним протистоянням у сучасному світі та роздмухуванням реакційними силами четвертої світової війни.


ЗВЕРНЕННЯ

учасників V Всесвітньої наукової конференції «Діалог цивілізацій чи Четверта світова війна»

Ми, представники наукових установ і навчальних закладів, громадських і політичних організацій, висловлюємо глибоку стурбованість у зв'язку з глобальним протистоянням у сучасному світі та роздмухуванням реакційними силами четвертої світової війни. Нині достеменно відомо, хто розв'язав Першу і Другу світові війни, які політичні сили насправді ініціювали й призвели до зіткнень між державами Заходу і Сходу, маємо результати «холодної війни» у двополюсному світі другої половини XX століття - Третьої світової війни, що зруйнувала колишній СРСР і весь так званий соціалістичний табір.

Ці події не стали остаточним кінцем тоталітаризму і початком справжньої демократизації на пострадянському просторі. В умовах однополюсного світу вона обернулася зубожінням народів, які виявилися об'єктами маніпуляції світових латентних структур, а не творцями своєї власної долі. На етапі нової історичної парадигми сучасна глобалізація ведеться з метою підкорення світу, руйнування духовності і культури народів, загальнолюдських цінностей та насадження культу наживи, обездуховлення людського життя.

Світові латентні структури не залишають по собі архівів для широкої громадськості та суспільних наук, чим позбавляють їх можливості документувати приховану діяльність за прийнятими у світі стандартами. Однак вони не в змозі приховати самоочевидного документа своєї злочинної діяльності - її результату, а значить і почерку, стилю та відпрацьованої стилістики, що складалася десятиліттями і є самохарактеристикою їх діяльності.

У сучасному світі ведеться інформаційна війна за панування над знаннями і думками, за встановлення влади спотвореного світогляду. Маніпулювання суспільною свідомістю цілком можна зіставити з прямим воєнним протистоянням - «інформаційними (психологічними) війнами». Сьогодні неоголошені війни ведуть чільні країни світу, насамперед США, Ізраїль та Росія, які накопичили величезний досвід використання інформаційної зброї.

Ідеологією і зброєю провідних країн стала глобалізація, вона скасовує принцип невтручання у внутрішні справи націй та держав і замінює його протилежним принципом «глобального втручання». Страшний Молох глобальної стандартизації Людини підриває існування сучасних самобутніх цивілізацій задля надприбутків капіталістичного світу.

Чітко проявилась тенденція до медіатизації політики провідних держав, що призводить до фактичної політизації самих мас-медіа, використання їх як засобу глобальної експансії з метою економічного панування.

У нових історичних умовах кожна держава повинна дбати про захист духовних, культурних та інтелектуальних цінностей громадян, розвиток національної свідомості. На часі створення державного Інформаційного кодексу України, який має унормувати і систематизувати інформаційні відносини в українському суспільстві, віддавши пріоритет функціонуванню національних ЗМІ і створивши законодавчу базу для подолання стороннього засилля в інформаційному просторі України.

 передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту