головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 7/2006 
Персонал № 7/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюсЧетверта інформаційна війна

«Діалог цивілізацій чи Четверта інформаційна війна» -саме такою була цьогорічна тема V Всесвітньої наукової конференції, яка була присвячена ролі інформаційної політики та інформаційних систем у житті людства.


У Всесвітньому форумі взяли участь відомі політичні та громадські діячі України й інших країн, відомі вчені, представники дипломатичного корпусу, зокрема доктор технічних наук, професор, директор Книжкової палати України Микола Сенченко; кандидат філософських наук, старший викладач Московського лінгвістичного університету Олександр Камін; кандидат фізико-математичних наук, публіцист Володимир Мироненко (Білорусь); доцент Московського міського педуніверситету Лариса Максимова; кандидат філологічних наук, професор, директор Інституту культурологічних та етнополітичних досліджень МАУП Василь Яременко; перший секретар Посольства Палестини Омар Ава-дала; Тимчасовий Повірений у справах Соціалістичної Республіки В'єтнам, радник Нго Зуі Нго; міністр-радник, заступник Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Ахмад  Мусаві  Малекі; помічник Посла Південно-Африканської Республіки в Україні Олександр Охріменко; дипломат політичного відділу Посольства Республіки Індонезія в Україні Іман Сапте Ромаді та інші. Поняття «Четверта світова війна — це не данина моді, а жорстока реальність. Нині існує багато досліджень, надруковано багато книг, присвячених цій проблемі. Зокрема, на думку відомого письменника й історика Юрія Петухова, Четверта світова війна розпочалася 24 березня 1999 року з масових бомбардувань незалежної Югославії об'єднаними силами США і НАТО. Білоруський автор Микола Гродненський вважає, що Четверта світова війна ведеться США за встановлення нового світового порядку, де тільки одна країна — США пануватиме в світі, виконуючи волю своїх закулісних господарів — фінансових олігархів. Із вітальним словом до всіх гостей звернувся голова Наглядової ради МАУП, президент МКА, заслужений працівник народної освіти України Георгій Щокін, зауваживши важливість теми конференції.

Змістовною була доповідь Миколи Сенченка «Четверта світова інформаційно-психологічна війна», у якій він розповів про Четверту світову війну погляди на інформаційну сферу в різних країнах, види зброї у цій світовій війні.

«Четверта світова війна — це невидима війна світових правителів із країнами і народами за скорочення населення (тому що ресурсів на всіх скоро не вистачатиме), перетворення сучасної людини у своєрідного біоробота, поведінку якого можна запрограмувати й промоделювати на комп'ютерах. Мета війни: створення нового світового порядку, в якому контроль над країнами і народами буде здійснювати світовий уряд, а населення Землі буде значно зменшено.

У рамках планів майбутнього, замість узгодженого розвитку природи і суспільства, світові правителі висунули рецепт скорочення чисельності населення. Їх головна посилка полягає в тому, що сьогодні на Землі живе 6,5 млрд людей, а оточуюче середовище може зберегтися тільки при населенні, яке не перевищує 1-1,5 мільярда. Крім того, за останні 150 років при зростанні населення в чотири рази навантаження на біосферу збільшилося в 100 раз. Завдання полягає в тому, щоб гуманно прибрати цих “зайвих” 5 млрд людей. Таким способом світо вий уряд намагається вирішити проблему врятування людства як єдиного цілого. Коли будуть ліквідовані надлишкові 5 млрд населення Землі, виживуть ті люди, які належать до цивілізованого громадянського суспільства, і це краще, ніж загине світова цивілізація через екологічні проблеми, зв'язані з перенаселенням планети.

Отже, світова закуліса намагається повернути собі важелі управління шляхом знищення понад 5 млрд людей.

Однак як буде визначатися цей “золотий мільярд”?

До нього ввійдуть найбільш пристосовані до матеріалістичної цивілізації особи, які складають сьогодні керівний склад держав і мають великі особисті капітали. Тобто, якщо той чи інший правитель хоче потрапити до “золотого мільярда”, він мусить виконувати плани світового уряду по знищенню власного народу. Якщо ж правителі не виконують цих планів, їх змінюють, використовуючи стратегію “управляємого хаосу” і різні види інформаційно-психологічної та економічної зброї», — відзначив Микола Іванович.

Про інформаційну агресію країн НАТО розповідав Олександр Камін. Цікавою була доповідь Володимира Мироненка «Інформаційна агресія та інформаційне протистояння». На запитання: «Чи є діалог цивілізацій в Україні?» відповідав Василь Яременко.

За матеріалами конференції вже традиційно буде видана збірка.

На розгляд читачів публікуємо із редакційними скороченнями найцікавіші доповіді форуму.передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту