головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 2/2006 
Персонал № 2/2006
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
https://diskipro.ru порошковая покраска дисков дня в Москве.
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







Новини Академії

Вікторова вершина

У Броварському вищому училищі фізичної культури відбувалися змагання за Кубок Украї­ни з вільної боротьби. Серед тих, хто виборював звання переможців, були і студенти Міжрегіо­нальної Академії управління персоналом. Сту­дент Інституту права МАУП Віктор Кикоть здобув нагороду найвищої проби, підтвердив­ши думку фахівців: нині серед українських юні­орів йому немає рівних.

Нагороди розігрували серед чоловіків і жінок у двох вікових групах — дорослі і молодь. Зага­лом титул переможців виборювало понад 300 учасників.

МАУП була представлена на цих змаганнях не найоптимальнішим складом.

А підсумки Кубка України підбив президент Федерації вільної боротьби Ельбрус Тедєєв:

«Дуже приємно, що в цих змаганнях взяли участь представники всіх областей України. Уся наша робота спрямована на зміцнення україн­ської школи вільної боротьби, яку нині в світі справді поважають. Турнір підтвердив, що у нас багато достойних спортсменів, які гідно замі­нять і мене, й інших чемпіонів. Окреме спасибі генеральному спонсору Асоціації боротьби — Міжрегіональній Академії управління персона­лом, яка підтримує наших атлетів не лише фі­нансово, а й надає їм вищу освіту».

Нагорода за розвиток інформаційної сфери

МАУП — визнаний лідер видавничої справи в Україні. Видавництво Академії з року в рік на­рощує тиражі наукової та навчальної літерату­ри, тут видають журнали і газети, які також є чільними серед галузевих видань. Цими днями віце-президента з видавничої ді­яльності та ЗМІ Міжрегіональної Академії уп­равління персоналом Юрія Бондаря за внесок у розвиток інформаційної сфери нагороджено почесною відзнакою Державного комітету теле­бачення і радіомовлення України. Нагороду вручив голова Держкомтелерадіо Іван Чиж.

Запрошуємо до дискусії

Цьогоріч, 20 січня, при Українському Народному університеті Міжрегіональної Академії управління персоналом відкрито Дискусійний клуб. Під час його роботи відвідувачі матимуть нагоду зустріти­ся з відомими політологами, діячами освіти, науки, культури, представниками творчої інтелігенції. Це люди, відомі не тільки в Академії, а й в Україні. Їм не байдужа доля нашої країни та її громадян.

Ми живемо в час відродження і розвитку укра­їнської нації. Як і інші національні спільноти в Єв­ропі, вона постає на основі власної української мо­ви, символіки, звичаїв, традиційних цінностей та атрибутів державності. Українська нація згурто­вує повноправних активних громадян України, незалежно від їхнього етнічного походження, со­ціального стану тощо, об'єднаних почуттям укра­їнського патріотизму та спільністю історичної до­лі. Консолідація української нації органічно поєднується з розбудовою демократичного ладу, соці­альною ринковою економікою, забезпеченням прав людини, розвитком громадянської ініціати­ви. У контексті вирішення цих проблем, урахову­ючи необхідність духовного відродження України та зміцнення моральності в суспільстві, діючи на засадах гуманізації та демократизації вітчизняної системи вищої освіти, Український Народний уні­верситет відкриває Дискусійний клуб, що сприя­тиме вирішенню питань формування в Україні справді громадянського суспільства та правової держави. Відвідувачами Дискусійного клубу буде розглянуто значний перелік питань із політичної, історичної, культурологічної проблематики.

Перше засідання Дискусійного клубу було при­свячено «Витокам слов'янської цивілізації». Саме такою була тема, запропонована для обговорення професором, кандидатом історичних наук Юрієм Шиловим. Україна — не тільки колиска слов'ян­ських народів. Саме тут потрібно шукати сліди най­давнішої людської цивілізації, переконаний науко­вець. Свідчення існування такої цивілізації — три­пільська культура, першовідкривачем і дослідни­ком якої був відомий чеський науковець Вікентій Хвойка. Оратанія — так називалася давня країна, розташована на території сучасної України. Свою культуру давній народ, прямими нащадками якого є українці, поширив і на територію інших народів. Сліди цієї культури можна знайти, зокрема, в Індії та Ірані. І витоки української культури треба шука­ти в Оратанії. «Ми і не уявляємо, наскільки давнім народом ми є», — говорить Юрій Шилов. «Це було ідеальне позакласове суспільство, яке жило в ціл­ковитій гармонії. І все сучасне людство рано чи піз­но прийде до усвідомлення необхідності гармоніза­ції суспільних взаємин — таких, які мали давні ора­ти». А українцям варто просто залишатися самими собою. Звернути більше уваги на свою історію, культуру, традиції, де можна віднайти відповіді на актуальні запитання сучасності.

Засідання Дискусійного клубу відбуватимуть­ся раз на місяць. Запрошуються всі бажаючі.



передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту