головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 11/2005 
Персонал № 11/2005
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Проект и монтаж электроснабжения.
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







Новини Академії

Борис Олійник — Герой України

Указом Президента України Віктора Ющенка за само­віддане служіння на літера­турній і державницькій ниві, визначний внесок у збере­ження національної духовної культури, вагому особисту роль у піднесенні міжнарод­ного авторитету України Бори­су Олійнику присвоєно звання Героя України з врученням найвищої відзнаки — ордена Держави.

Лицар українського духу

Є люди, які в історії України посідають уні­кальне місце. Без них наше життя, українська дійсність, майбутнє Української держави уявити просто неможливо. До славетної ко­горти таких особистостей по праву належить унікальний поет-лірик, поет-громадянин, велет духу і національної ідеї, академік НАН України, народний депутат України, голова Українського фонду культури Борис Ілліч Олійник. Відомого поета, громадського діяча привітала з 70-річчям і Міжрегіональна Академія управління персоналом. Як Почес­ний директор Українсько-Азербайджанського інституту   соціальних  наук   МАУП   Борис Ілліч отримав щире вітання від президента Академії Георгія Щокіна і подяку за розвиток науки й освіти в Україні.

Міжнародна Кадрова Академія нагородила Бориса Олійника орденом «За розвиток науки і освіти». А видавництво МАУП до ювілею академіка презентувало унікальне видання — бібліографічний покажчик літера­турних творів поета.

Іслам і християнство: єднання задля миру

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася конференція «Діалог між ісламом та християнством». Організато­рами цього заходу стали Українсько-Араб-ський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса, Міжнародний відкритий уні­верситет при МАУП і Посольство Ісламської Республіки Іран в Україні.

«Поєднання зусиль християн і мусульман може докорінно змінити сучасний світ і по­вернути його на шлях істини, служіння єдиному Богу, розбудови мирного співісну­вання людства на основі духовності й мора­лі», — зазначив віце-президент МАУП з науково-методичної роботи Віталій Гайченко, відкриваючи конференцію.

Велике значення надає цьому заходу прото­ієрей, завідувач кафедри релігієзнавства та теології МАУП Діонісій Мартишин. За його переконанням, світ нині сто­їть перед серйозною загро­зою: «Західні цивілізаційні стандарти намагаються ви­тиснути церкву на узбіччя життя людства. Тому релі­гійні інститути і християн­ства, і ісламу намагаються показати сучасній людині, що релігійне життя — це не відірвані етичні, філософські традиції, а передусім — жи­вий досвід спілкування з Богом».

Серед почесних гостей бу­ли присутні Надзвичайний і Повноважний   Посол  Ісламської Республіки Іран в Україні Бахман Тахеріян Мобараке і професор Тегеранського університету Рахимпур Азгади. На думку останнього, християнство й іслам — братні релігії. Адже і Біблія, і Коран проповідують єдинобожжя, справедливість буття як головну підвалину земного життя людини, розповідають про життя пророків і Страш­ний Суд.

«Українська й іранська культури мають спільне походження. Це зближує нас, попри певні релігійні розбіжності, що виникли знач­но пізніше», — підсумувала директор Україн­сько-Арабського інституту міжнародних відносин ім. Аверроеса Людмила Гурч.

У рамках роботи конференції посол Ірану, представники наукових і релігійних кіл країни зустрілися з президентом МАУП і МКА Георгієм Щокіним, який побажав пану послу плідної роботи в Україні й успішного міжнародного «діалогу між ісламом та християнством».

Гості МАУП

Міжрегіональну Академію управління пер­соналом відвідав Почесний консул Лівану в Україні Марун Мерхет. Пан консул розповів про свою країну, роботу в Україні, тісні зв'язки між нашими країнами, а також поділився    деякими    секретами    професії.

Майбутні дипломати отримали відповіді на свої численні запитання і збагатили свої знання про Ліван.

На згадку консулу подарували книжки про Академію.

Урочистості

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбу­лися святкування з нагоди 56-ї річниці cтворення Китайської Народної Республіки. В урочис­тостях взяли участь китайські та українські студенти. При­вітали вихованців віце-пре­зидент Академії з міжнародних зв'язків, директор Міжнарод­ного відкритого університету Микола Цимбал, директор Міжнародного підготовчого ін­ституту МАУП Ельдар Юсиф-огли Махмудов і голова китай­ського земляцтва МАУП Ду Юй.

Неабиякий інтерес серед присут­ніх викликала культурна сторінка святкової програми. Їхній увазі бу­ло представлено експозицію давніх китайських трактатів, продемон­стровано фільми з історії Китаю та китайських бойових мистецтв.

П'ять медалей і кубок вибороли студенти МАУП у міжнародному турнірі з рукопашного бою

Збірна команда Міжрегіональної Академії управління персоналом з рукопашного бою взяла участь у міжнародному турнірі IBF Multi-NATION CHAMPIONSHIPS, який від­бувся у Біруні (Польща).

У турнірі взяли участь 164 атлети з різних країн, зокрема: Угорщини, Чехії, Німеччини, Голландії, Бельгії, України та Польщі.

Команда МАУП повернулася з міжнародних змагань з п'ятьма медалями та двома кубками. Перше місце у ваговій категорії 90 кг виборов Антон Бочкарьов (другокурсник Інституту права), а у суперважкій вазі бронзу здобув Олександр Сазанович (студент Інституту міжнародної економіки і фінансів). Срібло вибороли у ваговій категорії 75 кг Артем Мельников (студент 2-го курсу Інституту міжнародної економіки та фінансів) і Марія Стецюк (четвертокурсниця Інституту соціа­льних наук). На другу сходинку у категорії 65 кг піднявся Олексій Задніпряний (студент 1-го курсу Інституту міжнародних відносин).

До речі, Антону Бочкарьову за рішенням суддів і організаторів змагань вручили кубок «За кращу техніку».

А керівника делегації, завідувача кафедри безпеки і військово-козацьких дисциплін Українського військово-козацького інституту ім. Великого князя Святослава МАУП, про­фесора Олександра Гартвича нагородили кубком «За розвиток єдиноборств в Європі».

Студентський гамбіт

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся V Міжнародний студентський шаховий фестиваль «Vivat Academia», присвячений пам'яті легендар­ного українського політика та громадського діяча Анатолія Єрмака.

Упродовж п'яти днів учасники фестивалю у 9-ти турах змагалися за звання кращих в особистій і командній першостях. У турнірі взяли участь 24 команди, зокрема з Азер­байджану, Ірану, В'єтнаму. Високий рівень турніру підтвердила і участь у ньому шістьох майстрів спорту, одного майстра ФІДЕ та більш як тридцяти кандидатів у майстри спорту. Всього у змаганні взяло участь понад 170 учасників.

У командній першості перемогла команда Східноукраїнського національного педаго­гічного університету ім. В. Даля (Луганськ).

Друге місце виборола команда «КПІ-1» з На­ціонального технічного університету «Київсь­кий політехнічний ін­ститут». А бронзовим призером стала команда Національного авіацій­ного університету. Серед недержавних вищих зак­ладів освіти найкраще виступила збірна МАУП, за яку грали майстер спорту ФІДЕ Федір Пет­рик і першорозрядники Віталій Гарбарук, Васіф Мамедов, Євген Згуров-ський і Анастасія Чайка. В особистій першості серед хлопців місця на п'єдесталі зайняли Ста­ніслав Блєднов з Луган­ського педагогічного уні­верситету (1-ше місце), Максим Коляденко та Дмитро Семенов з Київського націо­нального університету ім. Тараса Шевченка (2-ге та 3-тє місця). Серед дівчат кращими стали Любов Костюкова з Луганська, Тетяна Аксьонова (КПІ) та Вікторія Бідкова Націо­нального університету харчових технологій. Визначили і найкращого шахіста. Ним став росіянин  Костянтин   Данилов   —   студент

Під час шахових змагань

Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Студентка МАУП Анастасія Чайка отримала приз «За волю до перемоги». Найкращою з філій МАУП стала команда Краснодона.



передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту