головнаконтактна інформація
Персонал - журнал інтелектуальної еліти РУБРИКИ
№ 10/2005 
Персонал № 10/2005
архів номерів
рік: 2008   2007   2006   2005   
2004   2003   2002
Аналітичний щотижневик Персонал-плюс







Новини Академії

Золота медаль за зміцнення українсько-арабських відносин

Валід Закут був Першим Послом Палестини в Україні. За час своєї дипломатичної місії плідно співпрацював з Міжрегіональною Ака­демією управління персоналом. Не раз брав участь у конференціях, круглих столах, які відбувалися в Академії. Саме завдяки його старанням дипломи МАУП нині визнала Палестина. Багато моло­дих людей з Палестини є студентами Академії.

Рішенням президії Міжнародної Кад­рової Академії за вагомий внесок у розви­ток науки і освіти, встановлення та роз­виток дружніх відносин між Україною та арабськими країнами Валіда Закута нагороджено Золотою медаллю «За заслуги». Вручаючи нагороду, Президент МКА та МАУП Георгій Щокін відзначив плідну суспільно-громадську діяльність пана Посла, яка «всебічно сприяла розвитку українсько-арабських відносин».

«Пан Посол багато зробив для встановлення друж­ніх зв'язків України з Палестиною, а особливо Акаде­мії з Палестиною. Ми знаємо, в яких тяжких умовах відбувається становлення державності в Палестині. Всіляко підтримуємо боротьбу палестинського наро­ду за утвердження його державності», — наголосив президент Академії. У традиційній для Сходу гостин­ній атмосфері Георгій Щокін побажав Валіду Закуту подальших творчих успіхів.


Нагороди до Дня Незалежності

З нагоди 14-ї річниці Незалежності України за значний внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток нашої держави Президент України відзначив державними нагоро­дами 781 громадянина України.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня наго­роджено і директора Запорізького інститу­ту ім. гетьмана Сагайдачного Міжрегіо­нальної Академії управління персоналом В'ячеслава Толока — доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри мате­матичного моделювання та інформацій­них технологій; голову футбольного клубу «Запорізький університет»; члена ради За­порізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал». Заслужений діяч науки і техніки України В'ячеслав Олександрович є автором понад 130 нау­кових праць у галузі алгоритмізації зав­дань теорії пружності і пластичності, сис­темного й прикладного програмування.

Подяка

Президентові
Міжрегіональної
Академії управління
персоналом
Щокіну Г. В.

ШановнийГеоргію Васильовичу!

Керівництво Криворізького міського управління УМВС України в Дніпропетровській області висловлює Вам свою вдячність за професійне навчання спеціаліс­тів для органів внутрішніх справ, яких готує Криво­різький інститут імені Петра Калнишевського Між­регіональної Академії управління персоналом.

Просимо і надалі щорічно навчати наших співро­бітників на юридичному факультеті Криворізького інституту імені Петра Калнишевського Міжрегіо­нальної Академії управління персоналом.

З повагою, начальник Управління
О. І. Білоусов

За успіхи в будівництві

Начальника Управління капітального будівництва Харківської обласної держадміністрації Олександра Федорця за вагомий особистий внесок у розвиток со­ціально-економічної структури регіону, а також успішну реалізацію будівельних проектів нагородже­но Золотою медаллю Міжнародної Кадрової Академії «За ефективне управління».

Заслужений будівельник України Олек­сандр Федорець, який очолює згадане управ­ління близько 20 років, брав безпосередню участь у реалізації житлової програми, будів­ництві всіх ліній Харківського метрополітену, а також найбільшого в Україні селища Вільча Волчанського району Харківської області, яке побудували для потерпілих від катастро­фи на Чорнобильській АЕС.

Високий професійний рівень

За значний внесок у розвиток і станов­лення вітчизняної науки, підготовку висо­кокваліфікованих спеціалістів, плідну нау­ково-педагогічну діяльність Міжрегіональ­на Академія управління персоналом нагородила своїх найкращих працівників. Відзначено, зокрема,

представників професорсько-викладацького скла­ду. Вручаючи нагороди — почесні грамоти та меда­лі, — ректор Академії, професор Микола Головатий відзначив високий професійний рівень викладачів (особливо молодих), які нині працюють в Акаде­мії.

Подяка за сумлінну працю

З нагоди Дня туризму за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток турис­тичної галузі, високий професіоналізм викладачеві кафедри фізичного виховання МАУП, керівнику секції туризму Олені Поляничко вручено подяку ки­ївського міського голови.

Пам'ятний знак Державний центр зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України за багаторічну плід­ну співпрацю в питаннях працевлаштування на­селення та створення нових робочих місць нагородив Міжрегіональну Академію управління персона­лом пам'ятним знаком «Соціальне партнерство».

Кіровоградському інституту МАУП — п'ять років

Подвійним святом став День знань для студентів, викладачів і працівників Кіровоградського інституту ім. Cвятого Миколая Міжрегіональної Академії уп­равління персоналом. Студентів порадували відкрит­тям нового корпусу і привітали з першим ювілеєм — п'ять років від дня заснування інституту.

Прозвучали вітання від першого віце-президента — ректора МАУП Миколи Го­ловатого, першого заступ­ника голови Апеляційного суду Києва, члена Піклу-вальної ради МАУП Ми­хайла Вільгушинського, заступника голови Кіровог­радської облдержадмініс­трації Вадима Черниша, заступника начальника від­ділу у справах сім'ї та моло­ді Кіровоградської міської ради Ольги Журавльової, професора, заслуженого працівника освіти України Світлани Барабаш.

Вадим Черниш, приві­тавши зі святом студентів і співробітників інституту, вручив його директорові Миколі Свіреню Почесну грамоту Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, бага­торічну сумлінну працю».

Зі словами вітання виступили студенти та їхні батьки.

Судячи з настрою гостей і студентів, свято в Кіро­воградському інституті вдалося. Багато зроблено, аби навчатися можна було із задоволенням.

Хотілося б побажати Кіровоградському інституту ім. Святого Миколая МАУП, як і раніше, тримати високий рівень освітньої та наукової діяльності.

Відродженню козацтва 15 років

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося святкування 15-ї річниці від дня відродження українського козац­тва. Урочисту частину свята тра­диційно розпочали молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця.

Під звуки старовинного козаць­кого маршу студенти Українсько­го військово-козацького інститу­ту ім. Великого князя Святослава внесли козацькі стяги. Учасників зборів привітав ректор МАУП Микола Головатий.

На Козацькій раді, участь в якій взяли представники багатьох регіо­нальних організацій Всеукраїн­ського козацького війська, висту­пив генерал козацьких військ, директор Українського військово-козацького інституту ім. Великого князя Святослава МАУП Віталій Каленяк. З нагоди свята було вручено численні нагороди і Почесні козацькі грамоти за внесок у справу національ­ного відродження та розвиток українського козацтва.

Своїми піснями вітав учасників свята кобзар-лірник Василь Нечепа.

Українська книга у Москві

Понад дві з половиною тисячі видавництв з-понад 50-ти країн світу презентували свою продукцію на XVIII Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку. Чільне місце на Національному стенді України займала експози­ція Міжрегіональної Академії уп­равління персоналом.

— Як і у попередні роки ми пре­зентували книжкові новинки, — розповів віце-президент з видав­ничої діяльності та ЗМІ академії Юрій Бондар. — Цього разу екс­понували більш як 60 книжок МАУП. Це традиційно нові дос­лідження, навчальні посібники наших науковців, видання куль­турологічного, пізнавального спрямування. Особливе зацікав­лення відвідувачів ярмарку — а їх цього року була рекордна кіль­кість — викликали другий том ен­циклопедичного видання Георгія Щокіна «Людство і віра», наукові розвід­ки Миколи Сенченка, Василя Яременка, Юрія Шилова, інших авторів.

Одним із здобутків цього духовного свята стали домовленості про спільні ви­давничі проекти з видавцями інших кра­їн та про проведення Днів видавництва МАУП в Українському культурному Центрі в Москві, що, сподіваємося, буде реалізовано вже цього року.

Київські бібліотекарі переймають досвід академії

Недавно Міжрегіональну Академію управління персоналом відвідали працівники Централізованої бібліотечної системи Дар­ницького району Києва. Перший віце-президент, ректор МАУП, професор Микола Головатий зустрів делегацію та ознайомив гостей з діяльністю Акаде­мії. Після чого бібліотекарі вивчали досвід роботи своїх колег з Міжнародного бібліотечно-інформа­ційного центру ім. Ярослава Мудрого. З роботою центру гостей ознайомила генеральний директор Любов Бродська.

Неабиякий інтерес виявили бібліотекарі й до ви­дань Академії. Серед відвідувачів бібліотек, зокрема Дарницького району міста, як зазначають представ­ники Централізованої бібліотечної системи, на ви­дання МАУП є неабиякий попит.

Новий навчально-консультаційний центр МАУП

Цими днями між Міжрегіональною Академією уп­равління персоналом і Науково-виробничим цен­тром «Савад» (Баку) відбулося підписання угоди про співпрацю та створення на базі науково-виробничого центру «Савад» навчально-консультаційного центру МАУП.

Угоду підписали президент МАУП Георгій Що-кін та заступник директора науково-виробничого центру «Савад» Рашад Алієв. Уже першого нав­чального року у центрі навчатимуться 50 студентів з перспективою збільшення їх до 300. Центр «Савад» надає навчальні послуги до рівнів бакалавра і магістра.

Гості Академії

Відомий американський учений і громадський діяч Девід Дюк виступив перед студентами Українсько-Південноафриканського інституту політичного лі­дерства та лінгвістики ім. Н. Мандели. Під час зустрічі Девід Дюк виклав свій погляд на деякі проблеми політичного й економічного характеру, що стосують­ся США, зокрема ті, з якими зіткнулася Америка у зв'язку з війною в Іраку та стихійним лихом у Ново­му Орлеані.

Девід Дюк відповів на цікаві й змістовні запитання студентів. Такі зустрічі, відзначають студенти, корис­ні передусім з погляду мовної практики, хоча і сам Девід Дюк надзвичайно цікава та непересічна особис­тість.

Студенти МАУП навчатимуться у ПАР

Українсько-Південноафриканський інститут полі­тичного лідерства та лінгвістики ім. Н. Мандели Міжрегіональної Академії управління персоналом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Пів­денної Африки в Україні, почесний професор МКА Ашраф Сентсо.

Відбулася його зустріч з ректором Академії Мико­лою Головатим і віце-президентом з навчальної робо­ти, генеральним директором Президентського уні­верситету МАУП Володимиром Яровим. Учасники зустрічі обговорили питання щодо перспектив і мож­ливостей розширення співпраці між Академією та навчальними закладами Південної Африки.

Торік студентка Інституту спеціальності «Перек­лад» відвідала університети UNISA (Преторія) та Wits (Йоганнесбург). Передбачається, що в новому навчальному році участь студентів і викладачів у програмі обмінів активізується.

Ашраф Сентсо поспілкувався зі студентами інсти­туту, які зацікавилися умовами проведення конкурсу на стипендіальну поїздку за підтримки Посольства ПАР. Для студентів-перекладачів Українсько-Південноафриканського інституту політичного лідерс­тва та лінгвістики ім. Н. Мандели МАУП участь у програмах студентських обмінів є важливою части­ною фахової підготовки. Викладачі Академії зможуть приєднатися до науково-дослідних проектів і теоре­тичного, і практичного спрямування.

передплатний індекс 09881 про видання | реклама у виданні | контакти | попередня версія сайту